ПродукціяКОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ ТМ «Добре яблуко»:

- Чіпси яблучні

- Чіпси яблучні з ароматом ванілі

- Чіпси яблучні з корицею

- Чіпси яблучні з кунжутом

- Чіпси яблучні з маком

- Чіпси яблучні з волоським горіхом

Дієтологи стверджують, що харчування сучасної людини повинно бути збалансованим. Саме тому в раціоні пропонуються, крім основних прийомів їжі, так звані перекуси – снеки.

Одним з найпопулярніших продуктів, які використовуються саме в якості корисного і смачного перекусу, є яблука .

Яблучні чіпси «Добре яблуко», вироблені зі свіжих яблук - смачний хрусткий продукт. Завдяки багатому вмісту корисних мікроелементів та кількості вітаміну "С", вони легко можуть змагатися з різними цитрусовими цукатами. Популярність таких ласощів зростає з кожним днем завдяки їхній натуральності порівняно з іншими снеками.


Назва Вага однієї пачки Пакування Термін зберігання в місяцях Кіл-ть пачок в упаковці, шт. Ціна, грн.
Чіпси яблучні 40 г ПЕТ плівка 12 40 договірна
Чіпси яблучні з ароматом ванілі 40 г ПЕТ плівка 12 40 договірна
Чіпси яблучні з корицею 40 г ПЕТ плівка 12 40 договірна
Чіпси яблучні з кунжутом 40 г ПЕТ плівка 12 40 договірна
Чіпси яблучні з маком 40 г ПЕТ плівка 12 40 договірна
Чіпси яблучні з волоським горіхом 40 г ПЕТ плівка 12 40 договірна

Пропонований упакований харчовий продукт з яблук містить розміщені в герметичній упаковці сушені скибочки яблук у вигляді кружалець у класичному варіанті або зі смаковою і/чи ароматичною добавкою.

Одним з не менш важливих продуктів, що випускаються ТМ «Добре яблуко», є яблучне пюре.

Користь яблучного пюре обумовлена наявністю великої кількості вітамінів і мінералів. Продукт містить аскорбінову кислоту, яка зміцнює імунітет і підвищує захисні функції організму. Завдяки наявності калію, яблучне пюре стає відмінним засобом нормалізації тиску і поліпшення роботи серцево-судинної системи. Насиченість залізом сприяє розвитку процесу кровотворення і поліпшенню кровопостачання. До складу пюре входять: кальцій, магній, мідь і багато інших мінеральних речовин.

Пюре, консервоване хімічним консервантом бензойнокислим натрієм, розфасоване в 200-літрові ПЕТ мішки, запаковані у 200-літрові бочки.

Яблучне пюре є повноцінною самостійною стравою, яку рекомендується вживати не тільки дорослим, але і маленьким дітям. На його основі не буде складно приготувати різні джеми та повидла, це не тільки чудова начинка для випічки, але і незамінний додаток до млинців та інших кулінарних страв.

Вартість бочки з яблучним пюре - договірна.

Так само, в асортимент продукції, що випускається нами, входить яблучний оцет. Розлив оцту проводиться в скляні ємності об'ємом 0.5 літра.

Діапазон застосування цієї корисної рідини досить широкий, сюди можна віднести: косметологію, народну медицину, кулінарію, побут.

Незамінні властивості яблучного оцту знаходять застосування у виготовленні майонезів і соусів, приготуванні пісочного тіста у випічці, під час консервування фруктів. Люди, що приймають щодня яблучний оцет, завдяки великому вмісту в оцті калію, приводять в порядок центральну нервову систему. За допомогою яблучного оцту можна вилікуватися від грибкових захворювань шкіри, усунути підвищену пітливість ніг, позбутися від лупи. Так само, яблучний оцет є відмінним засобом для схуднення.

За допомогою яблучного оцту можна знезаражувати дитячі іграшки, виключаючи використання синтетичних і дуже шкідливих порошків і гелів. Для цього достатньо їх занурити в кислий розчин і висушити. Оцет допоможе освіжити колір підлогового килима. Жоден побутовий засіб не здатний надати склу такого блиску і чистоти, як оцтовий розчин. При наявності яблучного оцту, можна успішно боротися з неприємними запахами при митті холодильника, а також кухонного начиння після оброблення м'яса або риби. Так само, оцет незамінний помічник в очищенні поверхонь стін від слідів буйної фантазії юних художників. Він є відмінним засобом для чищення кахлю на кухні після приготування їжі.

Вартість пляшки яблучного оцту - договірна.

Продукція

  • dobreyabluko@gmail.com
  • вiддiл продажу: 098-026-25-26
  • смт Павлиш Онуфріївський район
  • Кіровоградська область, Україна